Günlük ihtiyaçlarımızın karşılanması için birçok pratik çözüm üretilir. Bu pratik çözümlerden birisi de mobil ürünlerdir. Kolay taşınabilmesi ve kolay kurulumu sayesin de mobil ürünler geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Mobil ürünler dünyasında en önemli hizmetlerden biri mobil tuvalet hizmetidir. Bu hizmet sayesinde tuvalet yapılamayacak bölgelerin ihtiyaçları karşılanıyor. Adana mobil tuvalet sektörü bu anlamda oldukça geniş bir sektördür. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde bu sektörün en önemli üyelerinden biri olmayı uzun yıllardır başarıyoruz.

Ürün Yelpazemiz

Firma olarak sadece mobil tuvalette değil bunun dışında da birçok hizmet sunuyoruz. Bu sayede de daha geniş müşteri kitlesine ulaşıyoruz. Ürün yelpazemizi her geçen gün yeni ürünler ekleyerek büyütüyoruz.

Firma olarak ürettiğimiz bazı ürünler şunlardır;

  • Mobil karavanlar
  • Mobil tuvaletler
  • Mobil duşluk
  • Çitler
  • Pisuarlar

Bunların dışında da ürettiğimiz ürünler sayesinde hem geniş bir kitleye hitap ediyoruz hem de sektörde en iyiler arasında bulunuyoruz.

Karavan Türleri

Karavanlar, yapısı ve dizaynı sayesinde taşınması ve hizmeti kolay olan ürünlerdir. Adana karavan tuvalet grubunda çok sayıda çeşit bulmak mümkün. Burada önemli olan gösteriş veya farklılık değil, ihtiyaca ne kadar cevap verdiğidir. Firma olarak önceliğimiz karavan grubunda ihtiyaca göre üretim yapmaktır. Adana ili yazın çok sıcak ve çok nemli olma özelliğine sahiptir. Bu yüzden de kapalı alanlar çabuk kokar ve çok havasız olur. Ürettiğimiz karavanların hava sirkülasyonunu iyi yapacak şekilde tasarlıyoruz. Ayrıca karavanda geniş alana yer vererek ortamın havasız olmasının önüne geçiyoruz. Bu sayede de firmamız üretimi olan karavanlarda koku ve havasızlık sorunu yaşanmıyor.

Kiralama İşlemleri

Mobil ürünler sürekli kullanılmayacaksa kiralama yoluna gidilir. Bu sayede de ürünün işi bitince bulunduğu yerden kaldırılarak ek bir alan kaplama sıkıntısı ortadan kaldırılmış olur. Firmamız, Adana kiralık tuvalet sektöründe de öncü durumundadır. Müşterilerimize sağladığımız fiyat avantajı sayesinde diğer firmaların önündeyiz.

Kurulum

Firmamızdan alınan tüm ürünlerin kurulumu ve montajı firmamız personeli tarafından yapılıyor. Bu hizmeti kiralık ürünler içinde veriyoruz. Ayrıca ürün ile ilgili sıkıntılarda hızlı şekilde dönüş yaparak problemi çözüyoruz.