KARAVAN TUVALET

Özellikle açık alan organizasyonlarında ve süreli faaliyetlerde tercih edilen Karavan WC’lerde hijyen kuralları ön planda tutulmaktadır.

Mobil tuvalet karavanlarda hem kadın hem de erkek için ayrı alanlar bulunur. Bu alanların girişleri de ayrıdır böylece mahremiyetin korunması amaçlanır. Erkekler için ayrılan kısımda 2 adet klozet ve bir adet pisuvar vardır. Kadınlar kısmında ise 2 adet klozet ve 2 lavabo bulunur. Lavabo ve aynanın yanı sıra klimanın da bulunması sayesinde her mevsim konforlu bir kullanım olanağı elde edilir. Aynı zamanda karavanlarda hijyenin korunması için gerekli çalışmalar, Karavan Tuvalet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilir. Böylece hijyenik ortam yapısı her zaman korunur. Havalandırmanın yeterli olması, karavan içerisinde kötü bir koku oluşmasını engeller. Organizasyonunuza katılması beklenen kişi sayısına göre istediğiniz sayıda karavan tuvalet kiralayabilirsiniz.

WC karavan özellikle klip, film ve dizi çekimlerinde kullanılan bir araçtır. Standart bir tuvalette bulunan bütün özellikler, karavan tipi modellerde de yer alır. İnsanlar bulundukları alanda böyle bir araç olduğu takdirde istedikleri zaman rahatlıkla kullanabilir ve ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir. Dizi ve film çekimi gibi organizasyonlar sırasında WC karavan kullanmanın önemli bir avantajı da işlerin aksamamasıdır. Çekimlerin yapıldığı alana uygun bir mesafede tuvalet olmaması nedeniyle oyuncular ve set ekibi, uzun süreli molalar vermek zorunda kalabilir. WC karavanın bulunduğu alanlarda ise işlerde herhangi bir aksaklık meydana gelmez.

WC Karavan Özellikleri

Karavan tuvalet sistemleri içerisinde hem kadın hem de erkek için ayrı alanlar bulunur. Bu alanların giriş kapıları da ayrı olduğu için tam anlamıyla bir mahremiyet sağlamak mümkün hale gelir. Karavanlarda kullanılan sistem, her mevsime uyumlu bir kullanım şansı ortaya çıkarır. Klimalı karavanlar sayesinde yaz aylarında sıcaklıkların düşürülmesi, kış aylarında ise yükseltilmesi mümkündür. Böylece kullanıcılar için konforlu bir ortam oluşturulur. Tuvalet karavan kiralama hizmeti ile günlük hijyen ve temizlik ihtiyacı da karşılanır. Her zaman yeterli suyun; sabun, tuvalet kağıdı gibi malzemelerin bulunduğu karavanlar, kişi sayısına uygun şekilde tedarik edilmelidir. Tek bir karavan pek çok kişinin ihtiyacını karşılamak için yeterlidir. Kadınlar için iki klozet; erkekler için 2 klozet ve 1 pisuvarın bulunduğu karavan, en fazla 150 kişilik kısa süreli organizasyonlarda gerekli ihtiyacı karşılar. Süre uzadıkça ve kişi sayısı arttıkça en az iki karavan bulundurmakta fayda vardır.

ERKEK BÖLÜMÜ:
2 ADET KLOZET
1 PİSUVAR
1 LAVABO VE AYNA
1 KLİMA

KADINLAR BÖLÜMÜ
2 ADET KLOZET
2 LAVABO VE AYNA
1 KLİMA

ORTAK ÖZELLİKLER
2,5TON TEMİZ SU TANKI
2,5TON ATIK SU TANKI
SES SİTEMİ
GERFLOOR TABAN KAPLAMA

WC Karavan Fiyatları

Motokaravan tuvalet kiralamak isteyen tüm firma ve kuruluşlar için en uygun fiyatlar Mestem tarafından sunulur. Uygun fiyat avantajından yararlanarak düğün, açık hava partisi gibi organizasyonlarda da WC karavan kullanabilirsiniz.