Özel etkinlik, organizasyon ya da kamusal alanlarda talep gören Bayburt mobil tuvalet kiralama hizmetimiz ile ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Birçok organizasyonda detaylar oldukça önemlidir. Bu detaylar arasında ise en çok ihtiyaç duyulan ve organizasyonun bütünlüğünün bozulmaması adına önemli olan bir ekipmandır. Kalabalık topluluklarda, özellikle kişisel ihtiyaçların giderilmesine yönelik bir alan bulunmaması halinde, portatif bir ürün olan mobil tuvaletler kurtarıcıdır.

Hizmetlerimiz

Mobil tuvalet; talep gören ve her geçen dönem daha fazla ihtiyaç duyulan bir yardımcı üründür. Malzemesinin dayanıklı olması, portatif ve taşınabilir olması tercih sebeplerindendir.

Kiralama olarak verdiğimiz hizmetler;

  • Mobil tuvalet kiralama
  • Engelli mobil tuvalet kiralama
  • Karavan kulis kiralama
  • Mobil lavabo kiralama
  • Mobil pisuar kiralama
  • Mobil çit kiralama
  • Vip tuvalet kiralama
  • Karavan tuvalet kiralama

Ürünlerimiz kullanım alanına, büyüklüğüne ve amacına göre değişiklik göstermektedir. Tüm ürünlerimizin gider ve temiz su haznesi bulunmaktadır. Birbirinden bağımsız deposu olduğu için hijyeniktir.

Mobil Tuvalet Özellikleri

Mobil tuvalet, ihtiyaç anlamında etkinliğin tüm hızıyla devam etmesini sağlar. Kalabalık insanların olduğu alanlarda, belirli zamandan sonra kişisel ihtiyaçlar devreye girer. Bir organizasyondan böylesi önemli bir detayın unutulması, unutulmaz bir gün yerine davetliler için işkenceye dönüşebilir. Mobil tuvalet taşınabilir hafif yapısıyla düz bir zemine kısa sürede konumlandırılır. Boşaltım işlemleri tarafımızdan yapılarak gerekli dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilir ve temiz olarak teslim edilir.

Mobil Tuvalet Avantajları

Mobil tuvalet kullanım alanına uyum sağlar. Montajı tarafımızdan yapılan Bayburt karavan tuvalet ile hijyenik ve temiz bir ortama sahip olursunuz. İçerisinde bulunan lavabo ile tüm temizliğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Lavaboya gelen su, özel pompa sistemi ile temiz su deposundan gelir.

Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil tuvalet kiralamak için firmamızı aramanız ve ihtiyaç duyduğunuz alan hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Düzenlenecek etkinliğin ya da kamuya açık alandaki insan yoğunluğunun belirlenmesi ile ihtiyaç duyulan ekonomik mobil tuvalet sayısı, modeli belirlenir. Kullanım alanı bu anlamda, mobil tuvalet ihtiyacını belirleyici niteliktedir. En uygun fiyatlara sunduğumuz Bayburt kiralık tuvalet ile gerçekleştirdiğiniz etkinliklerde eksik kalmayacak.