Mobil tuvalet artık daha alternatif ürün haline geliyor. Talepleriniz doğrultusunda geliştirdiğimiz yeni mobil tuvalet modelleriyle, her ihtiyaca yönelik olarak kullanım sağlanacak. Özellikle mobil lavabo, mobil pisuar ve konteyner tuvalet sistemi ile daha az kişi ya da çoğul kişilerin kullanımına uygun bir hizmet sağlayabileceksiniz. Organizasyon şirketleri tarafından ekipman olarak tarafımızdan sağlanan mobil tuvaletler ile müşterilerinizi ne kadar detaylı düşündüğünüzü göstermiş olacaksınız. Gerçek hizmette detaylar saklıdır ve Gümüşhane mobil tuvalet işlerinizin en önemli detayıdır.

Festivallerde Mobil Tuvalet Kullanımı

Belediyeler ya da özel kurumların talebi doğrultusunda uygulanan festivallerde insan kalabalığı oldukça fazladır. Hareketin kısıtlandığı ve uzun saatler bulunulması gereken festivallerde bazı ihtiyaçların karşılanması, festivalin ne kadar süreceği konusunda belirleyicidir. Birçok davetli kişisel ihtiyaçları nedeni ile alandan ayrılmak isteyebilir ki, bu durum hiçbir etkinlikte istenmeyen bir durumdur. Festivallerde 2 kişilik ve konteyner mobil tuvaletler daha çok tercih edilir. Alan büyüklüğüne uygun olarak yeteri kadar Gümüşhane karavan tuvalet montajı tarafımızdan yapılır.

Okul Etkinlikleri

Okul etkinlikleri bazen mezuniyet, kep atma, resmi gün organizasyonları gibi gerçekleşebilir. Bu etkinlikler her zaman okulda düzenlenmez.

Faaliyete uygun olarak;

  • Spor komplekslerinde
  • Tesislerde
  • Sahalarda
  • Kamuya açık alanlarda düzenlenebilir.

Bu organizasyonlarda, eğitimin en önemli öğreti olduğu okulların etkinlikleri de öğretici nitelikte olmalıdır.

Okul Etkinliklerinde Mobil Tuvaletin Önemi

Yerlere çöp atmamak, su tasarrufu ve elleri yıkamak gibi bazı kurallar okullarda verilirken, bunu her alanda uygulama koşullarını da yaratmanız gerekir. Bu anlamda Gümüşhane kiralık tuvalet ile etkinliklerde daha hijyen bir zaman geçirmek ve öğrencilere hak ettikleri koşulları sunmak başlıca göreviniz olmalıdır.

Kır Düğünleri

Kır düğün alanları; boş arazi, yeşil alan, arsa ya da benzeri lokasyonlarda yapılır. Kır düğününün en önemli özelliği her detayın ve ekipmanın sıfırdan kurulmasıdır. Bu anlamda organizasyon firmaları ciddi bir çalışma içerisine girer. Her detay önemlidir ve unutulmaz bu gece için hayati öneme sahiptir. Mobil tuvalet davetliler için gerçekleştirebileceğiniz hizmetler arasında en önemli ekipmandır. Hijyenik yapısı ile düğüne kaldıkları yerden devam etmeleri sağlanır.