İstenilen her yere kurulumu sağlanan portatif tuvaletler, son yıllarda büyük etkinliklerin vazgeçilmezi olmuştur. Hatay mobil tuvalet konusunda öncü olan firmamız uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmektedir.

Hatay Mobil Tuvaletlerinin Genel Özellikleri

İşin ehli olan personellerimiz ile kurulumu yapılan mobil tuvaletlerimizin genel özellikleri şöyledir:

  • Tuvaletlerimiz karavan üzerinde yer almaktadır. İstenilen yere park edilerek, çukur kazma ve su bağlama gibi uğraşlar gerektirmez.
  • Mobil tuvaletlerimizde depolu su tesisatı bulunur. Depo boşaltıldığı zaman dışarıdan takviye yapılır. Kanalizasyon yönünden oldukça güvenlidir.
  • Bir tuvalette istenmeyen şey pis kokudur. Havalandırması olmayan tuvaletlerde koku olması kaçınılmazdır. Hatay karavan tuvalet firması olarak mobil tuvaletlerimizde kesinlikle koku gibi bir durum söz konusu olmaz. Havalandırma sistemimiz ile koku oluşumun önüne geçmekteyiz.
  • Mobil tuvaletlerimizin PVC kapı sistemi ile çürüme gibi bir durum olmamakla beraber, müşteriler için güvenli kilitleme yöntemine sahiptir.
  • Mobil tuvaletlerimizde, lavabo ile birlikte ayna ve sabunda bulunmaktadır.

Tüm bu özellikleri ile mobil tuvaletler şenlik ortamlarında insanların tuvalet ihtiyacını gidermekle kalmıyor, temiz ve hijyenik koşullarda hizmet sağlamaktadır.

Hatay Mobil Tuvalet Olarak Etkinlik Sahiplerinin Yüzünü Güldürüyoruz

Yapılan büyük ve kalabalık etkinliklerde insanlar, ihtiyacı halinde bu ihtiyacını nasıl gidereceklerini etkinliğe gitmeden önce düşünerek tedirginlik yaşarlar. Kalabalığa yetmeyen tuvaletler, bir çok insanın WC sırası beklemesi ve hijyenik olmayan koşullar insanların en temel ihtiyacını gidermesinde tedirgin hale getirir. Bu açıdan firmamız, etkinlik öncesi etkinlik alanına giderek yeterli sayıda mobil tuvalet hizmetini başarılı şekilde kurulumunu gerçekleştirir. Böylelikle etkinlik sahibi firmanın bu konuda prestijini de korumuş oluyoruz. İstenilen vakitte gelinip karavanlarımızı yerleştiriyoruz.

Hatay Mobil Tuvaletler İle Ekonomik Çözümler

Firmamız pratik olduğu kadar ekonomik özellikleri ile de tercih edilen bir firma özelliği göstermektedir. Hatay kiralık tuvalet olarak çözüm odaklı hareket eden ekiplerimiz ile dört mevsim hizmet sunuyoruz. Elzem bir durum olmadığı sürece belirtilen adreste anlaşılan sürede ulaşıyor, müşterilerimizi bekletmiyoruz.

Hatay Mobil Tuvalet Kiralama

Şirketimizin pratik ve güvenilir hizmeti için, Hatay mobil tuvalet kiralamak çok kolay. Müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurularak kiralama yapabilirsiniz. Uzman kadromuz, istediğiniz tarihte sizlere randevu vererek tüm etkinliklerinizde yanınızda olmaya hazırdır.