Türkiye genelinde, sınırsız sayıda Iğdır mobil tuvalet hizmeti veriyoruz. Dilediğiniz alana zamanında teslim ettiğimiz mobil ürünlerimizi dilediğiniz tarihler içerisinde kullanabiliyorsunuz. Kullanımı kolay, kurulumu pratik ve her mevsim dayanıklı polimer malzemeye sahip olan mobil tuvaletlerimiz, hijyenik yapısıyla doğa dostudur.

Özel Katalog Çekimlerinde Mobil Ürün Kullanımı

Çekimler bazen film olabildiği için özel katalog çekimleri de olabilmektedir. Yapılacak işe göre belirlenen gün sayısı dahilinde bulunulan boş alana kamp yapılması gerekebilir. Konaklamanın mümkün olmadığı alanlarda barınma adına karavanlar kullanılmaktadır. Özel hazırlıklar için farklı, temel ihtiyaçlar için farklı modellerimiz talep edilmektedir.

Bunlar;

  • Hazırlıklar için mobil karavan kulis
  • Saç yıkama için mobil lavabo
  • Tuvalet ihtiyacı için özel vip mobil tuvalet
  • Çoklu tuvalet kullanımı için Iğdır karavan tuvalet

Bu hizmetlerimiz talep ettiğiniz süreç boyunca sizlere sağlanıyor. Zemine kolaylıkla konumlandırılan mobil tuvaletler bazı engebeli arazi şartlarına uygun olmayabilir. Bu nedenle karavan tuvalet uygundur.

Film Çekimlerinde Mobil Karavan Tuvalet Kullanımı

Film çekimleri için karavan tuvalet uzun süren set işlerinde önemli bir mola aracıdır. Günler, haftalar hatta aylar süren çekimler için zor şartlarda konaklamak gerekir. Bazı açık alanlarda kurulan film platosu için bulunan ekipmanlar filmde kullanmak adına vardır. Bunun dışında bir de kameranın arkası denilen zahmetli alan, önem verilmesi gereken bölümdür. Set ekibinin rahat etmesi ve ihtiyaçlarını gidermesi için konteyner ya da karavan tuvalet, oyuncular için ise vip mobil tuvalet ihtiyacı vardır.

Film Çekimlerinde Karavan Kulis Kullanımı

Film çekimlerinin en önemli alanları kostüm ve kulis alanlarıdır. Kulisin oluşturulması ise mobil karavan kulis ile oldukça kolaydır. Tüm makyaj, kuaför, kıyafet giyme gibi işlemleri yapabileceğiniz kurtarıcı bir araçtır.

Film Çekimlerinde Mobil Çit Kullanımı

Çekimlerin yapılacağı ve plato kurulan alanlarda dışarıdan müdahale olmaması adına mobil çit kullanımı önemlidir. Sınırlar belirlenir, iç alan oluşturulur ve işe odaklanılır. Film çekimlerinde meraklı kalabalığın, çekimlerde zorluk yaşatmaması adına mobil çit hizmetimiz talep edilmektedir. Film çekimlerinde kullanılan Iğdır kiralık tuvalet ise temel ihtiyaçlar konusunda çevreye rahatsızlık vermemek adına önemlidir.