Isparta ilimiz yüksekliği nedeniyle ülkemizdeki yayla konumunda olan illerden birisidir. Bu nedenle özellikle yaz dönemde şehir nüfusu dışarıdan gelenler sayesinde artış gösterir. Bu nüfus artışı yaylacı veya yazlıkçı dediğimiz kesim tarafından sağlanır. Bu dönemde il genelinde çok sayıda aktivite yapılır. Düğünler, piknikler, güreş müsabakaları gibi etkinliklerin sayısı artar. Arazi şartları ve yükseklik nedeniyle etkinlik alanlarının en çok ihtiyaç duyduğu teçhizat ise mobil tuvaletlerdir. Isparta mobil tuvalet hizmetlerini firma olarak istenen her türlü şartlarda karşılıyoruz. Bu sayede de etkinliklerin sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Ürün Tedarik Ettiğimiz Alanlar

Ürün çeşitlerimizin fazlalığı sayesinde çok farklı alanlarda hizmetler sunuyoruz. İhtiyacın çeşidi ne olursa olsun müşterilerimize en kalitelisini sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz etkinliklerin bazıları şunlardır;

  • Piknik organizasyonları
  • Kır veya köy düğünleri
  • Çeşitli müsabakalar
  • İş yerleri ve çeşitli mekanlara kurulum hizmeti gibi alanlarda hizmetler sunuyoruz.

Özellikle grup halinde yapılan etkinliklerde sunduğumuz Isparta karavan tuvalet hizmetimiz alanının en iyisi konumdadır. Ürettiğimiz karavanlar kullanım sırasında ve sonrasında çevreye en ufak kirlilik vermeme özelliğine sahip. Ayrıca ürünün tüm aksamında en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

Sunduğumuz Avantajlar

Firmamız, Isparta kiralık tuvalet hizmeti sayesinde müşterilerini büyük yükten kurtarıyor. Özellikle toplu etkinlikler için ihtiyaç duyulan mobil tuvaletler etkinlik sonunun da bir daha kullanılmıyor. Bunu satın almak zorunda kalan müşteriler ise büyük zarara uğramış oluyorlar. Firma olarak müşterilere kiralama imkanını sunuyoruz. Uygun fiyata sunduğumuz kiralık tuvaletler sayesinde etkinlik bitince müşteriler tuvaletleri geri teslim ediyorlar. Bu sayede de daha az para harcamış oluyorlar. Ayrıca tuvaletlerin montajı ve sökümünü firma olarak yapıyoruz.

Ürün Temini

Ürün siparişlerinde firma olarak müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşıyoruz. Ürünün en kısa sürede teslim edilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Ayrıca kiralık ürünlerimizde de ürünün kaldırılması işlemini en kısa sürede yapıyoruz. Bu sayede de hem boş yere alan ihlali yapmamış hem de çevreye rahatsızlık vermemiş oluyoruz.

Destek Hattı

Müşterilerimize haftanın altı günü telefon ile destek sağlıyoruz. Müşteriler her konuda firmamızı arayarak bilgi sahibi edinebilirler. Bu hizmet sayesinde de müşterilerimizin akıllarına takılan soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Destek hattımız sadece pazar günleri hizmet vermiyor.