Kamuya açık alanlarda kullanılan bazı ekipmanlar tamamen halkın hijyeni ve temizliğine yöneliktir. Bu ekipmanlar belediyeler, devlet ya da kamu iktisadi teşebbüsleri tarafından talep edilir. Mobil tuvaletin kamuya açık alanlarda kullanılması ve bölgesel temizliğin korunması, bilinçli toplumların yaşam kalitesini artırmaktadır. Sunduğumuz Karabük mobil tuvalet hizmetimizle, park, açık alan, sahil yürüyüş ve piknik alanlarında hijyeni korumaktayız. Temiz su haznesinin, atık giderden ayrı olması, haznesine uygun olarak su ihtiyacının karşılanmasını sağlıyor.

Kamp Alanlarında Mobil Karavan Tuvalet Kullanımı

Kamp; insanların tercih ettiği, dinlenebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri ağaçlık alanlarda yapılır. Kamp alanlarında genellikle karavanda ya da çadırda konaklama yapılır. Tek sıkıntısı ise tuvalet ihtiyacını karşılayacak yeterli hijyene sahip duş, lavabo ve tuvaletin bulunmamasıdır. Kamp işletmeleri tarafından bu sorun artık Karabük karavan tuvalet hizmetimiz ile çözülmektedir.

Kamuya Açık Alanlarda Mobil Çit Kullanımı

Kamuya açık alanlarda bazı etkinlikler ya da konuşmalar gerçekleşir. Bu konuşma miting, siyasi parti, gösteri gibi etkinliklerde yapılabiliyor. Bu tip organizasyonlarda halkın belirli alanlar içerisinde bulunması ve geçiş alanlarını kapatmaması adına mobil çit kullanımı önemlidir.

Mobil çit;

  • Sınırlar belirlenir
  • Giriş ve çıkış kontrolü sağlanır
  • Araç geçişleri için kolaylık olur
  • İnsanların kargaşa yaşamaması sağlanır
  • Kontrollü geçiş güvenlik adına daha kolay yapılır

Mobil çit; kamuya açık alanda halkın güvenliği adına önemlidir.

Mitinglerde Mobil Tuvalet Kullanımı

Mitingler binlerce kişinin katılım gösterebileceği organize etkinlikler arasındadır Dolayısıyla bu tür etkinliklerin uzun sürmesi, davetlilerin ihtiyaçlarının düşünülmesini zorunlu kılar. Özellikle özel seçim mitinglerinde yoğun kalabalığın ezilme tehlikesine karşın mobil çit önlemleri alınır.

Mitinglerde VIP Mobil Tuvalet Kullanımı

Mitinglerde halkı düşünmek ve devlet adamlarını düşünmek en önemli detaydır. Miting düzenlenen devlet büyüklerinin ve önemli isimlerin, gerekli alanda ihtiyaçlarını karşılaması adına VIP mobil ürünlerimiz hizmetinize sunulmaktadır. Bu anlamda VIP Karabük kiralık tuvalet ürünümüz kadar, bir diğer özellikli ürünümüzde engelli mobil tuvalettir. Tüm mitinglerde muhakkak unutulmaması gereken bazı durumlar bardır. Bunlar engelli vatandaşların rahat geçişi için mobil çit, ihtiyaçları için engellilere özel mobil tuvalettir.