İnsanlar için tuvaletin kullanılması ertelenemez bir ihtiyaçtır. Tüketilen gıdalara bağlı olarak farklı sıklıklarda ama istisnasız olarak tuvalet kullanımı gerçekleştirilmektedir. Değişen dünya ile birlikte gerek şehir gerekse köy hayatı için, modern tuvaletlerin kullanımı söz konusu olmuştur. Karavan tuvalet hizmetimiz tam olarak bu ihtiyaçtan doğmuştur ve doğrudan ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmıştır.

Tuvalet Bulunmayan Yerde İhtiyaç Nasıl Giderilebilir?

Tuvaletin olmadığı alanlarda, bu insani ihtiyaç ciddi bir sorun haline gelir. şehir yaşamına tam anlamıyla adapte olan insanoğlunun doğada bu tarz bir konuya yaratıcı ve sağlıklı çözümler bulabilmesi çok da olanaklı değildir. Ayrıca bu ihtiyacın özel bir organizasyon esnasında olmadığını düşündüğümüzde durum çok daha zor ve küçük düşürücü olabilir. Karavan tuvalet hizmetimiz sayesinde konuklarınızı zor durumda bırakmadan tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmelerini sağlamanı mümkündür.

Tuvalet tasarımlarımız, geliştirilmiş atık depolama haznesi sayesinde, çevreye rahatsızlık vermeyecek biçimde dizayn edilmiştir ve ev tipi tuvaletlerden herhangi bir farkı bulunmaz.

Yaratıcı Bir Çözüm: Mobil Tuvalet

Özel organizasyonlar, sosyal aktiviteler ve diğer tüm etkinlikler için, istediğiniz lokasyona ulaştırılmaktadır.

Kiralık tuvalet alanında hizmet verdiğimiz ürünlerimizin özellikleri,

  • Tüm tuvalet tasarımlarımızda su tesisatı yer almaktadır.
  • İçerisinde yer alan lavabo tesisatı yüksek kaliteli malzemelerden imal edilir.
  • Son derece hijyenik tuvalet seçeneklerini ayağınıza kadar getirmektedir.
  • Çevreyi rahatsız etmeyi engelleyen bir depolama alanı ve kullanım esnasında konfor sağlamak amaçlı havalandırma sistemine sahiptir.

Herkesin Kullanımına Uygundur

Tuvalet tasarımlarımız yetişkin bireylerin kullanımına hitap ettiği gibi çocukların da kolaylıkla kullanabileceği biçimde tasarlanmıştır. Engelli kişilerin de kolaylıkla kullanabileceği tasarımlarımız, dilediğiniz zaman sizlere ulaştırılmaktadır.

Her Mevsim Mobil Tuvalet

Tuvalet kiralama hizmetimiz kapsamında kışın da hizmet alabilmeniz mümkündür. kış aylarında hava koşullarına bağlı olarak yıpranan tesisatlar nedeniyle yaşanan problemler, tuvaletlerimiz için geçerli değildir. Firmamızdan, dilediğiniz zaman aralığında hizmet alabilmeniz söz konusu olmaktadır. Saatlik, günlük aylık ve sezonluk seçenekler ilehizmet alabilirsiniz.

Kiralama süresi boyunca müşterilerimiz sadece kira bedelinden sorumlu olmaktadır. Araçlarımıza ait olan bakım, onarım ve vergiler tarafımızca karşılanmakta, siz değerli müşterilerimize ekstra bir maliyet yüklenmemektedir.