Mobil tuvalet insanların gündelik hayattaki en büyük ihtiyaçlarından biri için özel olarak üretilmiştir. Her türlü alanda pratik ve hijyenik şekilde mobil tuvaletler kullanılabilir.

Modern sistemler çevre temizliğini korur ve insanların tüm ihtiyaçlarını karşılar. Özel kuruluşlar ya da kamu kuruluşları talep ettiğinde ihtiyaç olan her yere uygun fiyat seçenekleri ile hizmet götürmeye çalışıyoruz.

Karavan tuvaletlerinin en çok kullanıldığı alanlardan biri de özel organizasyonlardır. Kuruluşlar firmamız ile iletişime geçerler ve etkinliği kaç kişi katılacaksa bir ya da daha fazla karavan tuvalet ihtiyaçlarını karşılarız. Fuar, turne, kongre, film çekimi, açık hava organizasyonu, konser ve benzeri tüm etkinlikler için hizmet sunarız.

Mobil Tuvalet Fiyat

Müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunduğumuz karavan tuvalet sistemlerimizin özellikleri şunlardır:

  • Hem erkek hem de kadınlar için ayrı bölüm bulunur.
  • Erkek bölümü için 2 alafranga ve 2 pisuar tuvalet ve 1 adet lavabo vardır.
  • Kadın bölümü için 2 adet alafranga tuvalet ile 1 adet lavabo vardır.
  • Tuvaletlerimizde klima sistemi bulunur.
  • Temiz su haznesi ve atık su haznesi ayrı bulunur.

Organizasyona katılacak olan kişi sayısı tuvaletlerin büyüklüğü ve sayısını belirler. Ürünlerimizin en büyük avantajlarından biri seyyar olarak kullanılabilmesidir. Bu şekilde her yere taşınabilme özelliğine sahiptirler. Seyyar tuvaletlerin taşınarak yerleştirilmesi de kolaydır. Kiralama kuruluşların belirttiği süre boyunca devam ederek anlaşılır.

Mobil Alaturka Tuvalet

Tuvalet kiralama hizmetinde tüm ürünler periyodik olan temizlenir ve gerekli bakımları yapılır. Bu sebeple ürünler asla koku yapmaz ve hijyenik koşullara uygun şekilde kullanılabilir.

Mobil tuvaletler için hem kiralama hem de satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık tuvalet sizin için daha az maliyetli olur. Kiralama yapıldığında ürüne dair bakım, su taşıma, temizlik hizmetleri firmamız tarafından verilir.

Dilerseniz karavan tuvalet ürünleri dilerseniz seyyar tuvalet ürünlerini inceledikten sonra kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz rahat kullanım sağlar ve erkek ve kadınlar için ayrı bölüm olması avantajı vardır. Hem erkekler hem de kadınlar için 2 adet tuvalet bölmesi bulunur ve rahat kullanılır.