Ekipman işleri kolaylaştırmak ve eksikleri gidermek adına kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar genellikle firmalar, şirketleri kurumlar ya da bireyler tarafından satın alınmaz belirli süreler için kiralanır. İşte Kayseri mobil tuvalet ekipmanımızda bu anlamda kiralama adına hizmet verdiğimiz, işimizde profesyonel olduğumuz bir kiralama alanıdır. Her ekipmana sahip olmanıza gerek yok. Bu anlamda tedarikçi firma olarak sizlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Mobil Karavan Tuvalet Kiralama

Karavan sadece barınma ve seyahat anlamında kullanılan bir araç değildir. Kurtarıcı yapısı ile zamanında sizlere teslim ettiğimiz karavanlarımız iç dizaynı tamamen tuvalet olarak tasarlanmıştır. İçerisinde birçok gerekli materyal bulunmakta ve temizlik adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Karavan tuvalet içerisinde;

  • Lavabo
  • Alaturka kayseri karavan tuvalet
  • Alafranga tuvalet
  • Havalandırma sistemi
  • Sıvı sabun
  • Gider su deposu
  • Temiz su deposu
  • Ücretsiz boşaltım
  • Ücretsiz dezenfekte

Kullanımı oldukça rahat, sorunsuz teslim ve dilediğiniz süre kadar talep etmeniz mümkündür. Karavan tuvaletin en önemli özelliği her alanda kullanılabilmesidir. Engebeli alanlarda dilediğiniz gibi konumlandırabilir ve kullanabilirsiniz.

Karavan Tuvaletin Avantajları

Karavan tuvalet; çoklu kullanım, alternatif tuvalet oturakları, cinsiyete uygun tuvalet kullanımı gibi avantajlar sunmaktadır. Daha geniş hazne yapısı ile uzun süreli su ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Aynı zamanda atık su deposu haznesi de geniştir.

Karavan Tuvalet Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Karavan tuvalet daha çok uzun süreli festival, film çekimleri, kamp alanlarında tercih edilmektedir. Su haznesinin geniş olması, her alana uyum sağlaması ve araç olması avantaj sunuyor. Daha dayanıklı, sağlam ve fazla kişi kullanımına uygundur.

Karavan Tuvalette Temiz Su Nasıl Temin Edilir?

Karavan Kayseri kiralık tuvalet ekipmanımızda özellikle lavabodan akan suyun temizliği konusunda sıklıkla sorular gelmektedir. Karavan tuvalette bulunan hazneler; temiz su ve atık su olarak ayrıdır. Bu sistemde her iki suyun geçiş boruları farklıdır. Lavaboda kullanılan su özellikle pompa sistemi ile yukarı çekilir ve çeşmeden akan su ile aynıdır. Depolar ve karavan iç-dış temizlik yapılır, dezenfekte edilir. Periyodik bakımlar her kullanımda yapılır ve sağlığınız her zaman tarafımızdan korunmuş olur.