Sunulan hizmetlerin tüm vatandaşlara uygun olması prensiplerimiz arasındadır. Kullanılacak Kırklareli mobil tuvalet ürünün herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi bazen mümkün olmayabilir. Kadın ve erkek tuvalet kullanımı ayrı olduğu gibi, engelli vatandaşlarımızın tuvalet kullanımı da ayrı olmalıdır. Engel sadece şartların sunulmaması sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ediyor ve her koşulda engelli vatandaşlarımızın önünden, tüm engelleri kaldırmak için çaba sarf ediyoruz.

Engelli Mobil Tuvalet Kullanımı

Engelli bireylerin bazı materyalleri kullanıyor olması, birçok alanın uygun olması anlamını taşır. Tekerlekli sandalye kullanan engelli bireyleri, mobil hizmetinden yararlanabilmesi önceliğimizdir. Daha bilinçli bir toplum haline gelmek için, yapılan her işin, kullanılan her Kırklareli karavan tuvalet ekipmanın tüm bireylere istisnasız uygulanıyor olması gerekir. Şenlikler, konserler, festivaller ve çekimler kısacası her alanda her birey bulunma hakkına sahiptir ve bu hakkı engellenemez.

Engelli Mobil Tuvalet Özellikleri

Engelli bireylerimiz için tüm detayları düşündük ve kullanım rahatlığıyla taleplerinizi almaya devam ediyoruz. Talep ettiğiniz her mobil tuvalet arasında, engelli mobil tuvalet talep etmeniz, daha bilinçli bir çalışma yürütmemizi sağlıyor.

Özellikleri;

  • İçten ve dıştan otomatik kilitleme sistemi
  • Havalandırma
  • Tekerlekli sandalyeye uygun geçiş
  • Özel tuvalet tasarımı
  • Lavabo
  • VIP özelliğe sahip

Bu özelliklere sahip bir tuvalete, engelli vatandaşlarımız rahat ve kolay bir şekilde hijyenlerini sağlayacaklardır.

Engelli Mobil Tuvalet Kullanım Alanları

Engelli mobil tuvalet VIP tuvalet gibi özenle dizayn edilmiş bir mobil tuvalet modelidir. Kullanım alanı geniştir, çünkü mobil tuvalet ihtiyacı olan hemen hemen tüm alanlarda gerek duyulması mümkündür. Kullanılacağı yerde topluluğa göre belirlenen engelli Kırklareli kiralık tuvalet tüm hijyeni sağlanmış ekipmanlarımız arasında yer alır.

Engelli Mobil Tuvaletin Önemi

Etkinlikler; halka açık olarak düzenlenir ve herkesin katılım hakkı vardır. Eski dönemlerde özel ihtiyaçlar nedeni ile evden çıkamayan engelli vatandaşlarımız için, devlet tarafından özel olarak oluşturulan yollar, alanlar ile sosyal yaşama katılım fazlalaşmıştır. Bunun en büyük etkisi ise toplumdaki üst seviyedeki bilinçlenmedir. Engelli mobil tuvalet ile artık hiç kimse evinde kalmayacak.