Mobil tuvaletlere alternatif olarak kullanılan ve ayrı işlemler için aranılan ürünlerimiz arasında mobil lavabo vardır. Mobil lavabo birçok alanda ek hizmet olarak kullanıma uygundur. Bazı alanlarda hijyenin sürekli sağlanması gereken durumlar ya da sadece el yıkama değil bunun dışındaki işlemler içinde alternatif olarak kullanıma sahiptir. Birçok firma tarafından tercih edilen Kocaeli mobil tuvalet ve lavabo kullanım alanları farklılık göstermektedir.

Film Çekimlerinde Mobil Lavabo Kullanımı

Film setleri bazen farklı yörelerde, alabildiğine boş arazilerde ya da dağlık alanlarda çekilebilir. Hal böyle olunca su, kapalı alan ya da konaklanacak bir otel bulmak imkânsız hale gelir. Uzun süreli çekimlerde ise konaklama dışında en ihtiyaç duyulan şey hijyendir. Özellikle film çekimlerinde kulis hazırlıklarından önce mobil duş, mobil kulis, Kocaeli karavan tuvalet ihtiyaçları dışında saçların yıkanması için de bir alana ihtiyaç duyulur. Bu nedenle portatif ve hijyen adına, tuvaletten ayrı bölüme kurulmuş olan lavabo ve duşlar diğer hijyen işlemleri adına kullanılır.

Yöresel Şenliklerde Lavabo Kullanımı

Yöresel şenliklerde sunulan ürünler genellikle gıda üzerinedir. Birbirinden farklı illerden gelen kişiler kendilerine özgü tatlıları, yemekleri ya da organik ürünleri tanıtır. Bunun için tüm pişirme gibi hazırlıkları alanda yapar. Bu alanlarda hijyenik servis yapabilmek adına ellerin sürekli temiz olması gerekmektedir. Eldiven kullanımı sadece hijyeni sağlamaz. Ürünlerin hazırlanmasında sürekli ellerin dezenfekte edilmesini sabun sağlar.

Ürün Tanıtımlarında Lavabo Kullanımı

Ürün lansmanları fuarlarda ve özel alanlarda olduğu gibi bazen açık alanlarda da yapılır. Özellikle şampuan tanıtımı ya da saç bakım ürünleri tanıtımı halka açık alanlarda yapılmak istenebilir.

Mobil lavabo kullanım alanı;

  • Fuar
  • Şenlik
  • Film setleri
  • Katalog Çekimleri

Fuar alanları da bu işlem için uygundur. Bu bakım ürünlerini tanıtmak için ise uygulama yapılacak lavaboya ihtiyaç duyulur.

Mobil Lavabo Özellikleri

Ayak pompası ile temiz su devri yapılır. Temiz ve atık deposu bulunan Kocaeli kiralık tuvalet ürünleri dışındaki mobil lavabomuz, hijyenik kullanıma sahiptir. 180 lt temiz su, 180 lt atık kirli su deposuna sahiptir.