Bazı davetlerde erkekler daha yoğunluklu olarak bulunur. Bazı maç organizasyonları, erkeklere özel etkinlikler ya da sporların düzenlendiği alanlarda bazı uygulamaların cinsiyete özel hazırlanması gerekir. Mobil tuvaletlerin yeterli gelmediği bazı durumlar söz konusu olabilir. Bunun dışında fazla Malatya mobil tuvalet kiralamadan, daha az talep göstererek, çok daha fazla kiralayacağınız mobil pisuar ile ihtiyaçlara hızlı çözüm üretmeniz mümkündür.

Mobil Pisuar Özellikleri

Mobil pisuar erkeklerin kullanımına özel olarak tasarlanmış olup, hijyeniktir. Bulunduğu ortamda daha fazla kişinin kullanması, sıra beklememek ve zamandan tasarruf adına önemli yardımcı Malatya karavan tuvalet ürünüdür. Dilediğiniz alanda kullanım sağlanabilmektedir.

Özellikleri

  • Erkeklere özel kullanım
  • Hijyenik yapısı
  • 160 cm yüksekliğe sahip
  • 112 cm geniş hazne
  • 112 cm derinliğe sahip
  • 40 kg ağırlığında olup taşınabilir
  • 400 lt kullanım kapasitesi ve haznesi

Portatif fakat kullanım özellikleri geniş olan bu ürünümüzü, dilediğiniz sayıda kiralayabilirsiniz.

Neden Mobil Pisuar?

Hem alandan tasarruf edersiniz hem de zamandan. Mobil tuvaletlerin içerisinde lavabo olması ve konforlu olması kişilerin uzun süre kalmasına neden olabiliyor. Bu nedenle pisuar gerçekten acil ihtiyaçların bekleme olmaksızın giderilmesini sağlıyor. Mobil pisuar ile kullanım daha hızlı olup, hijyen daha fazla sağlanabiliyor.

Mobil Pisuar Kullanım Alanları

Mobil pisuar, kalabalık set ekiplerinin acil kullanımlarında, uygun festival alanlarında oldukça talep gören bir üründür. Önemli olan ihtiyaçların giderilmesidir. Temizliğin tam anlamıyla sağlanması için ise mobil lavabo Malatya kiralık tuvalet kullanımı muhakkak olmalıdır.

Mobil Pisuar Avantajları

Mobil pisuarın en önemli özelliği geniş hazne yapısı ile birçok kişinin dokunduğu kapı gibi materyallere dokunma zorunluluğu olmamasıdır. Kullanım sonrası hızlı bir şekilde ihtiyaçların giderilmesi ve bekleme yapılmaması sağlanır. Kalabalık alanlarda oluşan uzun tuvalet kuyruklarının önüne mobil pisuar ile geçmeniz daha kolay.

Yüksekliği 160 cm olduğu için, boy uzunluğu farklarına göre kullanımı rahattır. Pisuar kullanımında tarafımızdan hijyen ve boşaltım işlemi sağlanır. Kapalı konteyner mobil tuvalet ya da karavan mobil tuvaletlere kolaylıkla yerleştirilebilir. Portatif yapıya sahip olan pisuar mobil tuvalet, kolay taşınabilir yapıdadır.