Ekipmanlar sadece organizasyonlarda kullanılmayabilir. Bazı çalışma ortamları hem çalışmaya hem de ihtiyaçların giderilmesine uygun olmayabilir. Özellikle mevsimlik işlerde, inşaat sektöründe ya da kamp alanlarında en önemli sorunlardan birisi de duş alanıdır. Duş hijyen anlamında oldukça önemlidir. Kullanılacak su, düzenli temizlik ve düzenli duş alanı olması için sadece beton yapılara ihtiyaç yoktur.

Mobil Duş Özelikleri

Mobil duş denildiğinde akılara su gideri, kullanımı, iç özellikleri gelir. Bu konuda her ince ayrıntıyı düşünerek sizler için hijyenik ve konforlu duş alanını oluşturduk. Konteyner sistemi istenilen ölçülerde hazırlanabilen kullanışlı malzemeye sahip olduğu için, mobil duş ve Niğde mobil tuvalet konusunda konteyner sistemini kullanmaktayız. Hem rahat, hem de iklim koşularına dayanıklı olduğu için her alanda kullanışlı bir yapıya sahip.

Mobil Duş Kullanım Alanları

Mobil duş; kişisel ihtiyaçların giderilmesi gereken ve bunun mümkün olmadığı her alanda Niğde kiralık tuvalet yerini alır. Kullanım süresi genellikle sezonluktur ve içerisi temizlenebilir, yıkanabilir yapıya sahiptir.

Kullanım alanları;

  • Şantiye
  • Tarım alanları
  • Mevsimlik iş yapılan alanlar
  • Film çekimleri
  • Plaj

Bu alanlarda kullanım ihtiyacı oldukça fazladır.

Plajda Mobil Duş Kullanımı

Yazlık alanlarda deniz ya da havuzdan çıktıktan sonra en çok ihtiyaç duyulan şey duş alanıdır. Özellikle plaj işletmeleri tarafından ya da belediyeler tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Bulunduğunuz her alanda konforu yaşamanız adına önemli bir üründür. İç bölmeleri, kapalı perde sistemi, lavabosu ve geniş iç alanı sayesinde plajdaki kişilerin rahatlığı adına sağlanabilecek en önemli hizmetler arasındadır.

Şantiyede Mobil Duş Kullanımı

Şantiye işçileri genellikle mevsimlik olarak çalışırlar ve barınma gibi ihtiyaçlarını bulundukları şantiyede giderirler. Bu durumda kalacak yerleri, Niğde karavan tuvalet ve duş alanları konteyner sistemi ile kurulmaktadır. Portatif kurulum ve hijyenik yapısıyla her iş alanında tercih edilir.

Film Çekimlerinde Duş Alanı

Film çekim alanlarında, özellikle uygun olmayan yerlerde duş ihtiyacını gidermek için kurulan sistemimiz mobil duş hizmetidir. Bu hizmet ile kişisel ihtiyaçlar en üst kalitede giderilir. Hijyenin her alana uyarlanması insan sağlığı için önemlidir.