Mobil tuvalet ürünlerimizin üretim özellikleri, tasarımı, kullanım alanları ve taşınabilir özelliğe sahip olması, daha fazla talep edilmesini sağlıyor. Ürünlerimizin periyodik olarak bakımlarının olması, dezenfekte edilmesi, zengin iç tasarımı ile her kullanıma uygun çözümler sunmamızı sağlıyor.

Mobil Ürünlerimizin Avantajı

Mobil ürünlerimizin kullanım alanlarının geniş olması ve herkese yönelik tasarlanmış olması avantajları arasındadır. Bunun dışında Sakarya mobil tuvalet ürünler zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Genel anlamda avantajları ise sabit ürünlerden daha fazla yararlıdır.

Avantajları;

  • Zamandan tasarruf
  • Az maliyet
  • Hijyen
  • İhtiyaçlara yönelik
  • Her bireye uygun
  • İş hayatına destek
  • Topluluklarda hijyen düzeninin sağlanması

Bu avantajların olması Sakarya karavan tuvalet ürünlerin kullanımını artıran etkenlerdir. Mobil ürünlerin portatif özelliğe sahip olması, kısa süre taşınabilmesi, hafif fakat dayanıklı malzemeden üretilmiş olması diğer özellikleri arasındadır.

Mobil Ürünlerin Atık ve Temiz Su Deposu

Bağlantılı ürünler dışında, tüm mobil ürünlerimizin atık su deposu, temiz su deposundan ayrı tasarlanmıştır. Depoların malzeme kalınlığı oldukça kalın olduğu için, depolarda delinme ve suların karışma ihtimali yoktur. Periyodik bakımlar her kullanım sonrası ve depo boşaltım zamanı yapılır. Temiz ve dezenfekte edilmiş hale getirilir, size teslim edilir. Temiz su deposundan lavaboya ya da tuvalete su almak için ayak pedal özelliği vardır.

Atıkların Toplanması

Mobil ürünlerde sürekli sorulan ve merak edilen sorular arasında atık suların nerede toplandığıdır. Bu anlamda firmamız çevreye duyarlı olduğunu, yeni nesil teknolojik araçların yardımıyla toplanan atıklardan anlamanız mümkün. Teknolojik hizmetleri her alanda kullanarak hem çevre sağlığını hem de sizlerin sağlını düşünüyoruz.

Çöp Konteyner

Mobil hizmetlerimiz arasında yer alan mobil duş ve Sakarya kiralık tuvalet hizmetlerimizde çöp kutusuna ihtiyacınız olmaktadır. Alanın temiz tutulması ve çevrenin korunması adına çöp konteynerleri yerleştiriyoruz. Alan büyüklüğüne uygun getirdiğimiz konteyner çöp alanını, organizasyon bitimi ya da belirli sürelerde topluyoruz. Hizmetimizi sizlere sunarken, hiçbir detayı atlamıyoruz ve temiz alanı korumanızı sağlıyoruz. Sağlığınızın önemli olduğunun bilincinde hareket ediyoruz. Mobil ürünlerimizin dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı yapısı, kullanımı her şartta kolaylaştırıyor.